Je to veľmi jednoduché
Stačí mať svoju predstavu ako by mal QSL vyzerať, čo všetko by mal obsahovať, či budeš QSL vypisovať ručne alebo lepiť štítky, prípadne pôjde o tlač priamo z ADIF súboru.
Tiež sa treba rozhodnúť či pôjde o tlač jednostrannú alebo obojstrannú. Inšpirovať sá dá aj v galérii už tlačených QSL lístkov.

Farebnosť lístkov
Môže byť od jednofarebných až po plnofarebné. Tu by som upozornil, že šetriť sa dá iba pri jednofarebných (dvojfarebné = taká istá cena ako plnofarebné)

Druh papiera
V základnej ponuke je 250 g matná alebo lesklá krieda, dobre sa na ňu píše aj obyčajným perom.

Fotografia ako podklad QSL lístku
Môžeš poslať svoju digi fotografiu. Prosím nijako ju neupravuj. Je možné poslať aj papierové foto, náš scaner je určite kvalitnejsí. Je možné nechať foto aj na mňa, niečo vždy nájdem. Fotografie z internetu bývajú väčšinou (čo sa týka rozlíšenia) v mizernej kvalite. Profi fotky z internetu sú zas skoro drahšie ako celé QSL lístky. Kompromis sa však vždy dá nájsť.


Pri náklade od 1000 ks je grafika v cene a pohrám sa s ňou. Samozrejmosťou pri návrhu sú priebežné korektúry ktoré sú v PDF formáte. Vytlačené QSL lístky sú expedované do 3-5 pracovných dní od poslednej korektúry.

Toto sú len základné informácie.
Ak je niečo nejasné som k dispozícii na +421 905 610447
Ako si objednať QSL lístky?
Home
Cenník
Ako na to?
Ako na ADIF?
Galéria
Kontakt
OM7AS - tlač QSL lístkov
Copyright © 2019 by OM7AS  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail: jaro@om7as.sk
Designed by OM7AS
YOUR WEBSITES NAME
WYSIWYG Web Builder